- Знаете ли, аз с удоволствие отивам на работа, а да се прибера не ща.
- Вероятно не е лошо да отидете на семеен психолог.
- Не за първи път ми дават този съвет...Ходихме вече...Но, не, те не ремонтират асансьори, а ние между другото живеем на 18-тия еатж!
- Значи така - пита съдията. - Излиза, че сте откраднали не само пари, но и скъпоценности!
- Да, господине. Мама ме е учила, че щастието не е в парите!