Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Ако забравиш кое е добро и вече не правиш добро, няма да го познаеш дори да те удари по челото.
Бисери 3,511 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо си толкова тъжен? - Тъжен ли? По-скоро в див ужас съм! - От какво? - Идвам от гара да посрещам жената, а тя не дойде. Страхувам се, че може да си е вкъщи още от вчера! Чукчата е в Москва със семейството си. По някое време си губи жената. Отива при един милиционер и му казва: - Другарю милиционер, загубих си жената. Давай да ходим да я търсим. - Дай описание. - Какво е това "описание"? - Ами ето, за пример ще ти дам описание на моята жена. Висока, стройна руса, със сини очи, големи гърди, дълги крака… Чукчата се замисля дълбоко и вика: - Знаеш ли какво, я по-добре да ходим да търсим твоята жена! Малко момиченце: - Мамо, може ли да изведа кучето на разходка? Майката: - Не, скъпа. Кучката е разгонена! Детето: - А какво означава разгонена? Майката: - Иди в гаража, намери баща ти и го питай него. Отива в хлапето в гаража и пита бащата: - Татко, искам да изведа кучката на разходка, а мама не ми разрешава. Казва, че се била разгонила... Бащата мълчаливо взима тубата с бензин, топва в нея един парцал, а след това маже кучката между краката... - Готово! Сега можеш да я изведеш. Никой няма да я подуши... Момиченцето тръгва на разходка и след 10 минути се връща без кучето: - Тате, на кучката през две преки и свърши бензина. Сега едно друго куче я дърпа на буксир към къщи... По-добре камъче в обувката, отколкото песачинка в презерватива. На коктейл. - Скъпа, - казва една от гостенките на своя приятелка - удивлявам се колко равнодушно гледаш, как мъжът ти в твое присъствие тича по жени... - Виждаш ли, мила, - отговаря другата - и моето куче непрекъснато тича по колите, но това не озаначава, че ги кара...