Един пич имал лош късмет и се родил без топки,което в последствие се оказало голям проблем дори и за работата. Не можел да си намери работата..след като разберат какъв е проблема му и го отрязват. Пробвал в една фирма където работели само мъже. Шефът се съгласил,но дошъл момента пича да каже за своя проблем,след като му разказал на шефът му станало мъчно за горкия човечец и се съгласил. Пича се зарадвал и попитал в колко часа да отиде на работа-а шефа казал:
-Ами ела към 10:30.
Пича го погледнал и казал : -Не е ли късно?
А шефа казал: -Ами не ..ние сме от 8 ,но до 10 и 30 си чешем топките.
Двама съседи си говорят:
— Ей, много рано са ти пораснали дините!
— Това не са дини, а грах.
— И сливата ти много рано е окапала.
— Това не е слива, а череша.
— Е добре де, дай да не се караме… Я послушай как хубаво чурулика славейчето в храстите.
— Това не е славейче, а гайгеров брояч.