Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
За жена и не мечтая, трябва ми прислужница...
Семейни 3,121 прегледа
Следващ →

Още вицове

Студент влиза половин час преди края на изпита. Сяда и започва да пише, а изпитващия му казва, че няма да му приеме работата и по добре да си отива и да не си губи времето. Когато изпитното време свършва всички си оставят работите на бюрото на квестора. Идва и нашия човек, а ония му вика: - Нали ви казах да не пишете! Не ви приемам работата. А студента злобно пита: - Вие знаете ли кой съм аз? - Не. Студента мушка листа си между всички други и нагло казва: - Не ви и трябва... Баща пияница се прибира унил в дома си. Детето го пита, защо е толкова омърлушен. - Увеличиха цената на алкохола - отговорил бащата. - Значи ще пиеш по-малко. - Не сине, вие ще трябва да ядете по-малко! Вечно губещия от вечното дерби "ЦСКА" - "Левски" си остава столичния градски транспорт. Ранна утрин мъж стоял на моста и внимателно наблюдавал течението на реката. На полицай, който тъкмо минавал оттам, това се сторило подозрително.Той предположил, че мъжът е решил да се самоубива. -Извинявай, драги-казал той,-наблюдавам те вече половин час. Не искаш ли вече бавничко да си тръгнеш към къщи? -Не, трябва още малко да почакам... -Защо? Какво чакате?-настоявал да знае пазителят на реда. -Моята жена вчера ми обясни, че ако се върна още веднъж пиян, ще се хвърли в реката.Живея няколкостотин метра нагоре по течението, затова чакам тук, да я видя как ще премине под моста. Нова Година. Дядо Мраз раздава подаръци. Кофти график, бърза като луд, няма време. Влиза през комина в поредната къща и какво да види - на леглото спи гола мадама. Дядо Мраз мисли: - Да се възползвам ли или да не се възползвам? Ако се възползвам - отидиде ми графика. Ако не се възползвам - не мога да мина обратно през комина...