Един борец си купил джип, но джипът опирал с тавана в гаража. Борчето взело един чук и започнало да кърти тавана. А по това време от улицата минавал човек и му казал:
- Спусни гумите и ще мине.
А борецът казал:
- Абе той не опира отдолу, а отгоре.
Редник яде ябълка, разрязва я, вади семките и ги слага в джоба си. Старшината го вижда и пита защо.
Редникът:
- После ще купят от мен тези семки, повишават интелекта.
Старшината:
- Може ли и на мен да ми продадеш една?
- Запоявядай, два лева.
Старшината купува семката, изяжда я и казва:
- Но за два лева можеше да купя два килограма ябълки!
- Виждаш ли - веднага поумня!
- Да, наистина. Продай ми още малко!