Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Двама абитуриенти си говорят: - Какво ще правиш след училището? - Мисля да стана КАТаджия. А ти? - И аз мисля да се занимавам с някакъв рекет.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
- Докторе, какво правите?! Трябваше да извадите съвсем друг зъб! - Спокойно! Сега ще стигна и до него.
Професионални
03.10.2017
2,928 прегледа
Следващ →
Още вицове
Умрял Анщайн. Среща се на небето с Господ, който му казва: - Ти си най-умния от хората. Заслужаваш да ти изпълня някакво желание. Какво искаш? - Господи, напиши ми формулата, по която си създал света. Господ почнал да пише дълга формула. По едно време Анщайн се обадил: - Господи, имаш грешка. - Да, знам.. - тъжно отговорил Господ.
- Защо художниците си пишат фамилията в долната част на картините? - За да не ги окачат наобратно.
- Докторе, вярно ли е че морковите действат добре на зрението? - Ами да, ти да си виждал заек с очила?
Лъвът се разхожда из гората. Среща жирафа: - Ей, дългия! Кой е най-красивия в гората? - Ти, лъвчо. След малко среща зебрата: - Ало, раираната! Кой е най-красивия в гората? - Ти си, лъвчо. Продължава нататък и вижда слона: - Ти там, клепоухия! Кой е най-красивия в гората? Слонът го хваща с хобота, мята го в блатото и си продължава по пътя. Лъвът излиза от калта, отръсква се и мърмори: - Ей, какво се нервираш бе... Можеше просто да кажеш - "не знам".
Секс по телефона: - О, скъпи, аз лежа на дивана, а ти ме гледаш и започваш бавно-бавно да миеш чиниите. После се приближаваш, усещам дъха ти...О, как старателно минаваш с прахосмукачката, мили, по-бързо...Аааа! Чисто е! Толкова дълго чаках това! А сега си отпочини. Изхвърли кофата с боклука...