Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Семеен живот - това е когато се опитваш да напиеш съпругата си, не за да я вкараш в леглото, а за да поиграеш спокойно на компютъра.
Бисери 3,041 прегледа
Следващ →

Още вицове

Умрял един студент и отишъл в ада. Дяволът го попитал: - Е, студентче. В кой ад искаш? В студентския или в обикновения? - По-добре в обикновения... Отишъл студентът в обикновения ад и общо взето останал доволен - ядене, пиене, цигари, жени. Само всяка вечер в 21 часа идвал дяволът и му забивал по един гвоздей в задника. Търпял студентът две-три седмици и поискал да го преместят в студентския ад. Там се оказало същото - ядене, пиене, цигари, жени. Само дяволът вече не идвал вечер да му забива пирони. Минали така няколко месеца. Една вечер изведнъж при студента дошъл дявола с кофа пълна с пирони и казал: - Е, студентче! Дойде сесията! Един чукча е в Москва. Стои си той там и гледа паметника на Пушкин. Гледа, гледа… По едно време един полицай минава и чукчата го пита: - Извинете, на кого е този паметник? - На Пушкин. - Аааа, онзи дето написал "Мъртви Души" ли? - Не, "Мъртви Души" е написал Гогол. Чукчата стои, стои и след кратък размисъл вика: - Хммм… "Мъртви Души" е написан от Гогол, пък паметника на Пушкин… Ако в този живот никому любов не си дал, то по-добре да не си се раждал! В час по физическо си говорех с моята учителка (блондинка!!) относно разделянето на заведенията напучи и непушачи и в един момент й идва някаква идея и тръгва да ме оборва с думите: "Ами вземи този пример:отивате една компания 20 човека- 5 пушача и 5 непушача..", при което аз се разпилях от смях и я попитах дали това не е някаква нова блондинска математика:) - Имам алкохолна зависимост… — А аз имам алкохолна независмост – пия колкото си искам!