Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един садист и един сваляч си седят на плажа и минава една много готина мацка.Сваляча казва: - Сега да ми падне и да я съблека и... В този момент садиста: - И бой, бой, бой, бой...
Черен хумор 2,122 прегледа
Следващ →

Още вицове

След ядрен удар не карайте комбита със стърчащ от капака електрически стълб! В една лудница решили да пробват лудите дали са оздравели.Нарисували на стената една врата и казали на лудите: -Отворете вратата. Всички луди един по един отишли да опитат да я отворят,само един си седял и не помръдвал.Лекарите мислейки че е оздравял,го попитали: -Ти защо не отиде да отвориш вратата? -Защото ключа е в мене. Мъж се събужда след пиянска нощ, главата му трещи, нищо не помни. Звъни по телефона: - Митко, снощи пихме ли у вас? - Пихме. - А у вас ли лимонът подскачаше по масата? - Какви глупости говориш? Звъни на следващия: - Пешо, пихме ли у вас? - Пихме. - А у вас ли лимонът подскачаше по масата? - Да не си се побъркал? Звъни на третия: - Ванка, снощи пихме ли у вас? - Пихме. - А у вас ли лимонът подскаше по масата? - Ти ли си бил, гад! Как можа да изстискаш канарчето във водката си? - Кога ще проработят чешмичките в София? - Щом минат жегите. ---- След няколко седмици Бойко Борисов ще открие...студената вода. Две мечки легнали да спят зимен сън, но мъжката нещо се върти. Женската му се скарала: - Колко пъти да ти казвам - след септември никакво кафе!