Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Съвестта са я измислили лоши хора, за да мъчи добрите.
Бисери 3,215 прегледа
Следващ →

Още вицове

По-добре да умреш в името на нещо, от колкото да няма в името на какво да живееш. Мечка среща човек в гората и го пита: - Ти кой си? - Аз съм турист. - Не е вярно. Аз съм турист, а ти си закуската на туриста. Никой не е умрял от импотентност, но и никой не се е родил. Двама стоят в килия и им казват че ще идва още един. Единият казва: - На мен ще ми е любовница, на теб жена. Другият не е съгласен: - На мене ще ми е любовница, на тебе жена. Карали се, накрая се разбрали. По едно време им карат някакъв грамаден, колкото двамата взети заедно. Влиза и им казва: - Аз съм вашата майка. Понеже имам само една цица ще бозаете един по един. Гарабед стоял на един мост и си удрял тестисите с два камъка. Удря и крещи, удря и крещи. По едно време минал Киркор и го попитал изумен: -Какво правиш бе Гарабед ? ! -Не виждаш ли, удрям си тестисите с камъни. -Виждам – казал Киркор – ама, защо го правиш? Не те ли боли? -Аааа, боли много, ама знаеш ли какъв кеф е като не уцелиш...