Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един полицай спира един пияница в кола и му казва: - Какво си пил, че си пиян бе. - Ами пих една Загорка. А полицая му казва: - Върви спи два часа и продължавай. После срешта друг пияница и му казва: - Какво си пил бе, че си пиян. - Ами пих една Каменица. - Тогава спи два часа и продължавай. След това среща третият пияница и казва: - Какво си пил бе. - Ами пих една Болярка. Ах ти копеле мръсно, върви пикай и продължавай.
Полицаи 4,160 прегледа
Следващ →

Още вицове