Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мозъкът на всеки човек - това е компютър. Вярно, че на някои е лампов и на перфокарти.
Програмисти 2,948 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж казва на приятеля си: - Имам страшно красива жена. Същинска Венера! - Преувеличаваш, все пак Венера е богиня на красотата. - Е, добре де, но в нея със сигурност има нещо венерическо. 15-септември. Учителката към първолаците: -Деца, имате ли някакви въпроси? Иванчо: - А ваканцията кога е? Играят карти 5-ма садисти. По едно време идва детето на единия: - Тате, тате, дай пари за сладолед! - Махни се, играя карти! След 10 мин: - Тате, тате, дай пари за сладолед, моля тееееее! - Махни се, играя карти! След 20 мин: - Тате, тате, дай пари за сладолед, дее аре бе, татиииии! Става, лови го за главата, хвърля го, удря го в стената, рита го, направо го смазва от бой. Връща се на масата, подсмихва се и казва: - Абе деца, кво да ги правиш! Пациент влиза при доктора: - Докторе, много ми е малка оная работа. - Вземай тези хапчета по 2 пъти на ден! Той решил по 4 пъти на ден. Влиза друг: - Докторе, много ми е малка оная работа. - Взимай тези хапчета по 2 пъти на ден! Вторият решил по 8 пъти на ден. След малко при доктора влиза един каубой: - Докторе, много ми е малка оная работа. - Взимай тези хапчета по 2 пъти на ден! Каубоят решил да ги взема по 12 пъти. След 10 дни тримата идват на контролен преглед: На първия оная работа му стигнала под коляното, на другия се влачи през крачола... Влиза каубоят вика: - Иха-а-а... Улових три диви коня с него! Пепеляшке, защо плачеш? Какво се случило? - Не мога да отида днес на бала! - Но защо? - Защото балът е утре!!