Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Принцип: По-добре да се изсереш на метеното, отколкото да метеш насрано!
Бисери 3,363 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж се облекчава върху улично дърво. Минувач го пита, как не го е срам? Ми, бат Бойко като не ги полива... Един мъж бил страшно подтиснат. Влязъл в най-близкия бар и си поръчал тройно уиски. Барманът му налял и мимоходом отбелязъл: - Това е доста силно питие. Какъв ти е проблемът? Мъжът пресушил чашата си на един дъх и отвърнал: - Днес като се прибрах вкъщи открих съпругата ми в леглото с най-добрия ми приятел. - Гледай ти! - възкликнал съчувствено барманът и отново напълнил чашата. - Нищо чудно, че имате нужда да пийнеш нещо. Това е от заведението. Мъжът пресушил и втората чаша и барманът продължил да го разпитва. - И какво направи ти? - Приближих се до него, погледнах го право в очите и му казах: “Лошо куче, много лошо куче”. - Какво правят чукчите, когато е студено? - Слагат една свещ в центъра на палатката и се нареждат в кръг около нея. - А какво правят, когато стане още по-студено? - Запалват свещта. Жена върви по тъмна улица. Чува стъпки и започва да бяга. Стъпките я настигат и дочува глас: - Ще те изнасиля! Жената казва обречено: - Моля Ви! Недейте! Ще ви направя свирка. Стъпките не мислили дълго и се съгласили. Жената направила свирката. Станала. Лапнала една цигара и помолила стъпките за огънче. Когато запалката осветила лицето на жената стъпките простенали: - Радке! - Татко! - Ти откога пушиш цигари, ма!?! Прочут каубой влиза в местното барче: - Кой боядиса коня ми в зелено? Никой не се обажда. Каубоя гръмва с револвера си и пита отново: - Кой боядиса коня ми в зелено? От задните масички се надига един, два пъти по-висок от каубоя: - Аз боядисах коня ти в зелено! - О, така ли! Исках само да ти кажа, че боята изсъхна и можеш да го лакираш.