Говорят си две съседки:
- Само да знаеш колко пъти съм спасявала живота на моят мъж...
- Стига бе, той е такъв добър човек!
- Да, разбира се. Винаги когато се върне от работа и ме завари с друг мъж в леглото, отива да скача от балкона, а аз му викам - мъжо, аз като ти изневерявам ти слагам рога, а не крила и той се отказва...
Учител влиза в класна стая и казва на учениците си:
- Сядайте, ученици! - сяда той, качва си краката на бюрото, вади цигарка марихуана и започва да преподава урока:
- И така деца, днес ще говорим за вълка... (Дърпа от джойнта и изпуска дима) - Вълкът е много свирепо животно... (Дърпа от джойнта и изпуска дима) - Понякога той ловува на глутница, а понякога и сам... (Дърпа от джойнта и изпуска дима) - А през зимата... отлита на юг!!!