Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В час по български език ученичка си изпуска химикала, който до преди малко е дъФкала, и казва : - Ееее, вече няма да мога да го лапаааам.
Любими Герои 3,622 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Сигурно е ужасно да си сакат - казала със състрадание една жена, пускайки монета в шапката на просяк. - Уви, мадам - Но сигурно е много по-лошо да си сляп? - Много, много по-лошо - въздъхнал просяка. - КОгато бях сляп, в шапката ми хвърляха кви ли не неща... Тъща се обръща към зетя: - Какво имаше в тигана ви, едвам успях да го изтъркам? - Това ли? Тефлоново покритие. - Подстригал ли си се? - Не, измих си косата. Блондинка казва на приятелка: - С мъже трябва да се запознаваш в КАТ: там всичките са без жени и с коли! Трима туристи на име Пешо, Иван и Георги се разхождали на един остров. Пресрещнали ги индианци и ги завели при вожда си. — Ако не изпълните две задачи ще бъдете изгорени живи! Първата задача е всеки един от вас да набере десет плода от един вид. – казал вожда След известно време Иван идва с десет банана. — Втората задача е да си ги натъпкате отзад без да издадете звук. — 1, 2, 3, 4, 5… , 6… … , 7… … … Аа. Изкрещял иван, след което бил изгорен жив. Задава се и Георги с 10 череши. Вожда му казал втората задача. -1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9… . хахаха. – засмял се Георги след което бил изгорен жив. В отвъдното Иван и Георги си говорят: — Защо се засмя, беше толкова близко?! Попитал Иван. — Защото видях Пешо да идва с кокосови орехи! – разсмял се Георги