Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Най-кратката и с най-щастлив завършек приказка: Имало едно време един момче. То поискал ръката на едно момиче: - Ще се омъжиш ли за мен? Момичето отвърнало: - Не! И момчето заживяло щастливо, ходило на лов и риболов, играло много голф, пиело бира, играло на карти, имало много пари и пърдяло когато си поиска. Край.
Семейни 3,291 прегледа
Следващ →

Още вицове

3 часа следобяд. Човек седи пред офиса и пуши цигара. От сградата излиза друг човек, застава до него, пали цигара и казва: "Какво става колега и ти ли не можеш да заспиш?“ В час по физика, преподавател предлага на ученици опитна постановка: - Кажете ми сега, деца, при тези условия ще протича ли ток през проводника? - пита учителя. - Ще протича! - отговаря Иванчо. - Браво Иванчо, прав си! - отговаря учителя. - Няма да протича ток! - отговаря Петърчо. - Точно така Петърчо, прав си! -отговаря пак учителя. - Ама, г-н учител, как така хем ще протича ток хем няма? Невъзможно е! - намесва се Стефчо. Учителят мисли известно време и отговаря: - И ти си прав, Стефчо! Вчера беше извършено покушение над президента на Монголия. За щастие стрелата не успя да пробие доспехите от овнешка кожа. Между блондинки: — Напоследък имам някава тежест в корема, постоянно ми се гади. — Ходи ли на доктор? — Ходих, каза ще след 9 месеца ще мине! Мъж и жена си приказват: - Скъпи, мислиш ли, че деколтето ми е много дълбого? - Да, щом ти се виждат космите. - Но аз нямам косми на гъпдите!?! - Е, значи е доста дълбоко...