Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Между приятелки: — Вчера мъжа ми получи анонимно писмо. — Ау, какъв ужас. От кого?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
Бойко Борисов каза, че той бил мъжа в ГЕРБ...всички други са му жените... --- ГЕРБ - това не е партия, това е харема на ББ!!
Политически
03.10.2017
2,859 прегледа
Следващ →
Още вицове
Три блондинки си седят на един остров, хващат златната рибка и тя обещава на всяка да изпълни по едно желание. Първата блондинка казва: - Мии, искам да видя какво е да си червенокоса- златната рибка я прави червенокоса, и тя си построява един сал и си заминава. Втората блондинка казва: - Искам да видя какво е да си брюнетка. - Добре, няма проблеми - казва златната рибка и я прави брюнетка. Оная си построява някакъв супер кораб и си тръгва. Идва третата блондинка и казва: - Амии… аз искам да видя какво е да си мъж. - Окей-казва рибката и я прави мъж. И той просто си тръгва по моста.
Какво не бихте искали да чуете, докато лежите на операционната маса: 1. Мамка му! 2. Някой да ми е виждал часовника? 3. И защо ми трябваше толкова да пия снощи!? 4. Ама че работа, някой е откъснал 47-ма страница от инструкцията! 5. Донеси ги обратно, лошо куче такова! 6. Такааа..., той вече има деца, нали!? 7. Я малко по-бързичко, че след половин час започва мачът! 8. Сестра, подайте ми... онова... аао... как му беше името... абе... подайте ми каквото и да е! 9. Добре, бе, колега! След като това не е апендикс, що за идиотщина е тогава!?! 10. Тия пък от енергото ми писнаха. Пак спряха тока! 11. Всички назад! Падна ми едната контактна леща! 12. Е, колеги, днешната операция е един добър урок за всеки от вас, който се счита за голям специалист!
ИДИН ЧОВЕК БИЛ НА 20Г И ОТИВАЛ С ВЛАКА НА БАЛ КОЙТО БИЛ НА ДРУГИЯ ДЕН ЧАКАЛ ЧАС ЧАКАЛ ДВА ДЕНА ЧАКАЛ ГОДИНА ЧАКАЛ ДЕСЕТ ГОДИНИ ИНАКРАЯ СТАНАЛ НА ПЕДЕСЕТ И ВИДЯЛ ГРУПА РАБОТНИЦИ И ВИКА КАКВО СТАВА С ВЛАКА АТЕ ВИКАТ АМИ ПРЕДИ 52 ГОДИНИ ПОСТРОИХМЕ ГАРАТА А СЕГА ЩЕ СВЪРЗВАМЕ СЪ РЕЛСОВ ПЪД ДО БЛИЗКАТА ЛИНИЯ И СЛЕД ДВЕ ГОДИНИ ЩЕ ДОЙДЕ ПЪРВИЯ ВЛАК
Внук, който е прекарал цялото лято при баба си на село, мери кръвно по-добре от личния доктор.
Ново риалити-шоу: "Депутат живее с минимална заплата". Народните избранници трябва да издържат масимално дълго. Организаторите на шоуто си запазват правото да забавят заплатата :-)