Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Бойко Борисов каза, че той бил мъжа в ГЕРБ...всички други са му жените... --- ГЕРБ - това не е партия, това е харема на ББ!!
Политически 2,859 прегледа
Следващ →

Още вицове

Три блондинки си седят на един остров, хващат златната рибка и тя обещава на всяка да изпълни по едно желание. Първата блондинка казва: - Мии, искам да видя какво е да си червенокоса- златната рибка я прави червенокоса, и тя си построява един сал и си заминава. Втората блондинка казва: - Искам да видя какво е да си брюнетка. - Добре, няма проблеми - казва златната рибка и я прави брюнетка. Оная си построява някакъв супер кораб и си тръгва. Идва третата блондинка и казва: - Амии… аз искам да видя какво е да си мъж. - Окей-казва рибката и я прави мъж. И той просто си тръгва по моста. Какво не бихте искали да чуете, докато лежите на операционната маса: 1. Мамка му! 2. Някой да ми е виждал часовника? 3. И защо ми трябваше толкова да пия снощи!? 4. Ама че работа, някой е откъснал 47-ма страница от инструкцията! 5. Донеси ги обратно, лошо куче такова! 6. Такааа..., той вече има деца, нали!? 7. Я малко по-бързичко, че след половин час започва мачът! 8. Сестра, подайте ми... онова... аао... как му беше името... абе... подайте ми каквото и да е! 9. Добре, бе, колега! След като това не е апендикс, що за идиотщина е тогава!?! 10. Тия пък от енергото ми писнаха. Пак спряха тока! 11. Всички назад! Падна ми едната контактна леща! 12. Е, колеги, днешната операция е един добър урок за всеки от вас, който се счита за голям специалист! ИДИН ЧОВЕК БИЛ НА 20Г И ОТИВАЛ С ВЛАКА НА БАЛ КОЙТО БИЛ НА ДРУГИЯ ДЕН ЧАКАЛ ЧАС ЧАКАЛ ДВА ДЕНА ЧАКАЛ ГОДИНА ЧАКАЛ ДЕСЕТ ГОДИНИ ИНАКРАЯ СТАНАЛ НА ПЕДЕСЕТ И ВИДЯЛ ГРУПА РАБОТНИЦИ И ВИКА КАКВО СТАВА С ВЛАКА АТЕ ВИКАТ АМИ ПРЕДИ 52 ГОДИНИ ПОСТРОИХМЕ ГАРАТА А СЕГА ЩЕ СВЪРЗВАМЕ СЪ РЕЛСОВ ПЪД ДО БЛИЗКАТА ЛИНИЯ И СЛЕД ДВЕ ГОДИНИ ЩЕ ДОЙДЕ ПЪРВИЯ ВЛАК Внук, който е прекарал цялото лято при баба си на село, мери кръвно по-добре от личния доктор. Ново риалити-шоу: "Депутат живее с минимална заплата". Народните избранници трябва да издържат масимално дълго. Организаторите на шоуто си запазват правото да забавят заплатата :-)