Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Малко момче на телефона: - Ало,нафта имате ли? - Тука е сладкарницата ,бе,идиот. - А кисело мляко имате ли? - Имаме,да! - А за нафтови печки става ли?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Тъпизми
Един рибар отишъл малко да покеси на близката река. Не щеш ли, хванал златната рибка. Тя запачнала да му говори с човешки глас: - Рибарю, моля те пусни ме! Ще ти изпълня три желания. Рибарят я пуснал и тя избягала.
Тъпизми
03.10.2017
3,198 прегледа
Следващ →
Още вицове
Питат радио Ереван: - Къде се намира апендикса на жената? - Като влезете вляво!
Семейна двойка заминава на риболовна ваканция. Мъжът обожава риболова, а жената предпочита да си чете, изобщо не е спортен тип. Една сутрин, след няколко часов риболов, той решава да поплува. Жената поема управлението на кораба, но незнаейки много как се управлява, решава да пусне котва на едно тихо местенце. След малко обаче при нея пристига човек от охраната и я пита: - Мога ли да знам какво правите тук? - Ами, чета книга, не виждате ли? - Вие сте в забранена за риболов зона... - Е, да но аз не ловя риба... - Да, обаче имате оборудване, така че ще ви глобя... - Хмм, ами добре, но ако вие направите това, то аз ще ви обвиня в изнасилване.. - Но, аз дори не съм ви докоснал... - Вярно е, но имате оборудване...
Доктор от "Бърза помощ" приключва прегледа на болния, стяга си куфарчето и казва: - Не са добри нещата... - Какво докторе, скоро към рая ли ще замина? - Не, не мисля... - Мислите, че за ада ли? - По-лошо... - Че къде по-лошо? - Сега отивате директно на безплатно лечение от Здравната каса...
Песимистът видял дълъг,безкраен и мрачен тунел.Оптимистът видял тунел със светлина в дъното.Реалистът видял тунел с пристигащ влак,а машинистът видял трима глупаци седнали на релсите.
Един човек корабокруширал на остров с туземци.Те го хванали и го завързали. На следващия ден го питат: - Унга-Бунга или смърт. На оня не му се умирало и избрал Унга-Бунга. Всички тоземци го оправили. На следващият ден пак същото. Корабокрушенеца пак избрал Унга-Бунга. На третия ден пак го питат: - Унга-Бунга или смърт. Оня не издържал и казал: - Смърт. - Ура, Унга-Бунга до смърт!