Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Кое е първо: пиенето или чалгата?
Бисери 3,027 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Др. старшина, на чаршафа ми има дупка! - Обърни го обратно и заспивай! В най-голямата жега трима депутати отишли на риба. Риба не хванали, но решили да се топнат в рекичката. Бански нямали, затова се съблекли "по организъм". Не щеш ли, задала се някаква група от хора. Двама бързо си прикрили срамотиите с шепи, а третият сложил длани на лицето си. - Ти защо си криеш лицето? - попитали го двамата. - Не знам как е при вас, но моите избиратели ме познават по лице - отвърнал им той. Двама килъри дебнат своята жертва срещу дома му: - Виж! Ето го! Идва с вдовицата си... - Ало, обажда се конят на Хан Аспарух. Хан Аспарух там ли е? - Я се махай! - затварят слушалката. След малко телефонът пак звъни: - Що затваряте бе! Знаете ли колко трудно се набира с копито! Един мъж с жена си тръгнал да пътува. Тя се казвала Венета. Спрял ги полицай. И питал: - Къде ти е винетката бе, бонак? А той отговорил: - Ето я бе - отзад е ...