Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В трамвая влиза пиян и се провиква: - Ще изброя до 48 и ще повърна. Всички си мислят "Има време, ще избягаме". - 47... - казва пияният,- 48... У-а-а...
Пиянски 1,401 прегледа
Следващ →

Още вицове

В гората направили машина за лимонада. Първа отишла Лиса. Пуснала стотинка, излязла й чашка с лимонада. Отишъл Вълчо. Пуснал стотинка, излязла му чашка с лимонада. Отишла Меца. Пуснала стотинка, излязла й чашка с лимонада. И така се изредили всички животни от гората. Дошъл и Ежко Бежко. Пуснал стотинка, излязла му чашка без лимонада. Той пак пуснал стотинка, но пак нямало лимонада. Ежко ритнал машината и пак пуснал стотинка, но пак нямало лимонада. Тогава таралежът разбил машината, а от там изкочило Зайко Байко и казал: - Изчакай бе Ежко, още нямам пиш... Отива дядо на лекар и споделя: — Ставам от сън и оправям бабата, излизам от вкъщи и оправям съседката, после срещам другата съседка и нея оправям, излизам на улицата и там… съседки, магазинерки, направо чедо незнам кво да правя… — И от кога така бе, дядо? — От утре, ако може чедо, от утре… С цел детско полово възпитание, на пазара се появи камасутра за оцветяване... Мъж седи пред родилното. Излиза доктора и му казва: -Честито имате момче. След малко пак излиза: -Честито имате и момиче. И така 6-7 пъти. Накрая излиза целия потен, трепери и крещи на сестрите: -Гасете лампите , май пълзят към светлината! Доктор-оптимист и Доктор-песимист. Влезнал при пьрвия: - Докторе, боли ме сьрцето. - Е, преуморил си се, ще се оправиш. - Докторе, боли ме корема. - Е, ял си нещо раэвалено, ще се оправиш. - Докторе, малка ми е оная работа. - Е, има силикон, има начини ще ти я направим по-голяма. После влезнал при втория доктор. - Докторе, боли ме корема. - Язва, ще умреш до два дена. - Докторе, боли ме сьрцето. - Инфаркт, ей сега ще умреш. - Докторе, малка ми е оная работа. - За какво ти е голяма бе, да ти повдига капака на ковчега ли???