Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Тодор Живков към Брежнев: Абе........ Брежнеб: А деееееееее...... Тодор Жинков: Е да де да де......
Любими Герои 3,319 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама английски джентълмени седят в клуба за следобедна цигара. - Кажете, Джеймс, какво мислите за бягането за здраве? - Аз смятам, Арчибалд, че това е една голяма глупост! - Защо смяташ така, Джеймс? Всички казват, че е полезно... - Виждете ли, Арчибалд, когато тичам за здраве, винаги ми се разлива уискито от чашата... Ние българите сме остри копелета, които вървиме с члена напред! /възрастна учителка по БЕЛ в ТУЕС/ Единствените закони, които се спазват у нас, са законите на Мърфи. Някакъв мъж бил инвалид, защото преди време го бил газил влак. Седи си у дома с децата, правят си чай. По някое време чайника започва да свири - направо като локомотив. Мъжа скача, взима чайника и започва да го блъска в стената. Децата викат: - Ама татко, какво правиш? - Деца, тия гадини трябва да се убиват докато са още малки! - Хайде днес да излезем и да се забавляваме истински! - предлага съпругата. - Чудесно! Много великодушно от твоя страна - отвъща съпругът. - И ако ти се върнеш първа, моля те, остави лампата в хола да свети.