Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
текст преведен на български от английски! Добре би било хубаво, ако беше вярно, подобно на литър мляко, вие пиете ли отиде чаша размер или нещо такова, LOL, но след това то ще бъде малко suckish, защото след това ви цици вероятно ще свърши толкова големи сте не биха били в състояние да ходи прав... така че... може би добрата си, че му не е вярно...
Други 2,693 прегледа
Следващ →

Още вицове

Cекретарка: Цифричките на клавиатурата ми не работят! Администратор: Натиснете NumLock. Секретарка: Натиснах, не помага! Администратор: Чай? Кафе? Секретарка: Не може ли направо да се чукаме? Администратор: НА КЛАВИАТУРАТА КАКВО РАЗЛЯ ПИТАМ!!! Нещастен зет, борчага, решил да се отърве от тъща си. Приятелите му го посъветвали. - За да изглежда като злополука, купи й един Москвич на старо - ще се пребие с него. След няколко дни тъщата потрошила Москвича, но без даже да се натърти. - Ще ти трябва нещо по-бързичко - рекли приятелите. Вземи една Лада, сигурна работа! След три дни срещат нещастния зет - печален. - Какво става? - И Ладата потроши! А на нея - нищо! - Братче - рекли добрите приятели, ще трябва да се бръкнеш - вземи един ягуар, да ти е мирна главата! След още три дни срещнали вече бившия зет - целият в траур, но ухилен до ушите. - Изяде я! - викнал отдалече борчагата. Три дни я яде, ягуарът му с ягуар, но до шушка я изяде! Надежди на американците - база на Луната през 2008 година. Надежди на софиянци - метрото стига до Младост през 2010 година. Първокласник влиза при лекаря в училище: - От какво се оплакваш, малкия? - От мама... Мъж говори на любимата си: - Знаеш ли скъпа, снощи те сънувах... - казва той влюбено... - Спокойно мили, те тези работи се изпират...