Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
На 8-ми март звъни телефона у професора. Той отговаря, а един студент се обажда: - Господин професор, честит 8-ми март! Професора, недоумяващо: - Защо? Аз да не съм жена?!!? - Ами не знам жена ли сте, не сте ли, но че сте .утка...
Студентски 3,012 прегледа
Следващ →

Още вицове

В ЮАР решили да премахнат расовата дискриминация и вместо да наричат хората бели и черни взели решение всички да се наричат зелени. Веднъж един автобус се повредил и трябвало да се бута. Шофьорът казал на пътниците: - Хайде сега по-тъмнозелените да слязат да бутат автобуса! Съпругът влиза в спалнята, носи чаша с вода и два аспирина и казва: - Сладкишче, ето това е за теб. - За какво ми е това? - За твоето главоболие... - Но мен не ме боли глава! - Падна ли ми сега! Между съпрузи: - Можеше да подредиш поне малко къщата, след като си се прибрал по-рано! - Нямах никаква възможност, скъпа... - Защо? - Защото през цялото време те чаках с отворени обятия... В самолет летят инженер и програмист. Инженерът спи, а програмистът се чуди, какво да прави. Накрая сръгва с лакът инженера и казва: - Искаш ли да играем на въпроси и отговори. Ще си задаваме въпроси и който не може да отговори, ще дава по пет лева на другия. Инженерът отворил очи, прозял се и му теглил една дълга, след което продължил да спи. - Добре бе, тогава, ако ти не можеш да отговориш, ще ми дадеш пет лева, а ако аз не мога - ще ти дам петдесет лева. Инженерът се съгласил с неохота. Програмистът пита: - Какво е разстоянието от земята до луната? Инженерът мълчаливо подава пет лева. - Твой ред е. Инженерът пита: - Кой се изкачва в планината на три крака, а слиза на четири? Програмистът е в шок, отваря лаптопа, търси отговора в Интернет, звъни по мобифона, праща електронна поща на приятели, но отговор не намира. Накрая вади петдесет лева и ги подава на инженера с думите: - ОК, плащам. Кажи сега отговора. Инженерът мълчаливо му подава пет лева и продължава да спи. - И за какво тази артистка е получала званието "народна артистка"? - За креватни сцени. - Няма нито един такъв филм с такива сцени. - Разбира се, тези сцени никой не ги е снимал.