Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Питали радио Ереван: - Защо птиците отлитат на юг? - А, не се притеснявайте! На пролет ще се върнат! - отговорило всезнаещото радио.
Радио Ереван 4,878 прегледа
Следващ →

Още вицове

Имало едно време една блондинка. Тя имала два коня, но не можела да ги различава. За това един ден блондинката отишла при своята съседка за съвет. - Сложи някакъв белег на ушите им - казала съседката. На следващият ден обаче блондинката отново отишла при съседката си и казала: - Вчера сложих белег и на двата коня и сега пак не мога да ги различа един от друг. - Тогава отрежи опашката на единия кон малко по-къса от опашката на другия. На следващият ден блондинката пак потърсила съвет: - Пак направих това, което ми каза, но днес опашките и на двата коня са еднакво дълги и пак не мога да ги различа един от друг! - Ами, тогава измери ги - може би единият кон е малко по-висок от другия - предположила услужливата съседка. - Ти си права - черният кон е по-висок от белия! Отчаян български студент в Англия изпраща e-mail до баща си: Скъпи татко, Искам да те уведомя, че от догодина таксите за обучение скачат тройно. С обич, сина ти. Получава мигновенен отговор от бащата: Скъпи сине, Искам да те уведомя, че ако не хванеш следващия самолет до вкъщи, ш’ти е*а майката. С обич, баща ти. След минута бащата получава SMS на телефона си: "Ти вече направи тази грешка." Влиза инженер-химик в аптеката и казва: - Имате ли алфа-пет-шест- диметилбенэимидазолил кобамидцианид? - Имаме, това е витамин В 12. - Е да де... Все му забравям тъпото име! В един родилен дом объркали бебетата на негър, американец, германец и евреин. Извикиали бащите им да си ги познаят. Негърът казал: - Моето очевидно е онова черното. Американецът извадил един долар и го размахал. Едно от бебетата протегнало ръчички и той рекъл: - Ей това е моето. Немецът влезнал и ревнал: - Hail Hitler! Едно от бебетата се насрало веднага и той казал: - Това е еврейчето, другото е моето. - Скъпа, ако си легна с друга жена... Ще ти стане ли мъчно? - Защо трябва да ми е мъчно за една непозна жена?