Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Повишен в длъжност до пълна неузнаваемост.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Лошо е, когато кокошката пресича пътя. Още по-лошо е, когато през това време си говори и по мобилния.
Разни
03.10.2017
1,642 прегледа
Следващ →
Още вицове
Едно куче усърдно копае в градината.Минава друго куче и му казва:"Приятелю,защо се излагаш така?Ти си куче,не трябва да копаеш в градината.Напиши една жалба до кучешкия Страсбург,никой няма право да се държи така с теб!"Копаещото куче отговаря:"Да,да,да ме види стопанинът,че мога да пиша,че да ме хване и в офиса да помагам-как не!"
Нещо не изчислиха правилно физиците - колайдерът построиха в Швейцария, а черната дупка се образува на Уол Стрийт.
Наели секретарка на работа. Скоро станало ясно, че тя нито може да работи на компютър, нито да стенографира. - Че какви достойнства имате тогава? - попитал я шефът. - Не забременявам.
Чапай и Петка вървяли през една пустиня, Чапай се чуди как да наебе Петка. Видял да прелитат ято гигантски птици и казал: -Петка, давай да си зарием главите в пясъка както щрусите, че тия птици ще ни изкълват мозъците. -Добре-казал Петка и си зарил главата в пясъка. Чапай му минал отзад, свалил му гащите и му го начукал, а Петка казал: -Кълви, кълви докато стигнеш до мозъка, доста ще покълвеш.
- Господин съдия! Възмутен съм от постъпката на обвиняемия! И то не толкова затова, че е откраднал, а защото е откраднал повече от мене…