Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Една вечер мъжът се прибрал от работа и целунал жена си. На сутринта се събудил и й хвърлил един бой. Защо? Защото утрото е по-мъдро от вечерта!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
- Моята котка може да си каже името! - Това е невероятно! Как се казва? - Мяу.
Бисери
03.10.2017
3,095 прегледа
Следващ →
Още вицове
Преди хората са ходели да се изповядат при свещеника, после при психоаналитика. Сега изливат всичко в блоговете си.
Свети Петър и Сатаната се скарват жестоко. Свети Петър казва: - Ще решим този проблем в съда! - Нямаш никакъв шанс. Всички адвокати са при мен!
Две мишки пушили joint в едно мазе. По едно време влетял някакъв прилеп и едната мишка казала : - Малееее, тоя пич на какво се е направил....
Рано сутринта преди Бъдни вечер се звъни в дома на собственика на магазина за алкохол. - Извинете, просто се чудех кога ще отваряте? - Предполагам знаете, че днес е Бъдни вечер. Затова днес магазинът ще е затворен! На следващата сутрин пак се звъни: - Ишфинете, само са шудех ккога ша отваряти днеш? - Но днес е Коледа! - бил отговорът на собственика. - Нима очаквате от мен да отворя точно днес?! На сутринта след Коледа телефонът пак иззвънял: - Ъъъъ, мноооогхо ша ишфиняам, ама днешш шъ утваряттти ли? - Вижте какво! По време на празниците не спряхте да ме тормозите! Обещавам ви утре, като отворя, вас лично да ви пусна първи да влезете, само ме оставете на мира!!! - Да ме пушнете да фляса?! Нно аш ишкам да ишляша!!!
Петък 13-ти може, и даже задължително трябва да е невероятен ден, ако от следващия ден ви почва отпуската!