Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
От ЧНИИ (Чукотски Научно-Изследователски Институт) изпращат телеграма до Москва: - Изпратете 2000 тухли за научни изследвания. След един месец: - Изпратете 20000 тухли за научни изследвания. След още един месец: - Изпратете 1000000 тухли за научни изследвания. Изпращат проверяващ да видят за какво им са тухлите. Пристига той и гледа. Група научни сътрудници на брега на океана. Гледат тухла. - От тук - правоъгълна. - И от тук - правоъгълна. - И от тук - правоъгълна. Хвърлят я в океана: - А прави кръгове???
Чукчи 4,763 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещат се двама приятели: - Вчера се запознах с еднo хубаво момиче. - Взе ли й телефона? - Аха! Виж какъв хубав и запазен Siemens Кратка история на Русия (отчасти и нашите страни). 1907 г. Жандарм конвоира болшевик към затвора. 1917 г. Болшевик конвоира жандарм към затвора. 1937 г. Болшевик и жандарм лежат в затвора. 1997 г. Стар - престарял жандарм вижда на улицата стар - престарял болшевик да продава гевречета. Жандармът ехидно се усмихва и пита: - Хе, хе, нима навремето бащицата - цар ти забраняваше да търгуваш с гевречета, а? - Келнер! В супата ми има муха. - Не се тревожете, паякът в хляба ще я хване. - Келнер! В супата ми има муха. - Добре, ще ви донеса вилица. - Келнер! В супата ми има муха. - И какво от това, по мухата ви има супа. - Келнер! Какво прави тази муха в супата ми? - Като че ли плува по гръб, господине. - Келнер! В супата ми има муха. - Не сетревожете, супата ви не е толкова гореща, че да я опари. - Келнер! Какво значи тази муха в супата ми? - Не знам, господине. Аз съм келнер, не гадател. - Келнер! В супата ми има муха. - Не, господине, това е витамин В. - Келнер! В супата ми има мъртва муха. - Да, господине, не ги бива много в плуването. - Келнер! Чинията ми е мокра. - Не е мокра, господине - това е супата. - Женя се!!! - Разгеле! Каква жена срещна? Сигурно е красива? - Не, просто приятелчетата искаха да пием... Един програмист отишъл на гости на свой приятел - пиaнист. Полафили, попийнали и пиaнистът решил да покаже на приятеля си своето ново пиано. Седнал той и се разсвирил. След около час приключил с репертоара и се обърнал към задрямалия си гост: - Е, какво ще кажеш? Програмистът отворил едно око и отговорил: - Абеее… Малко е тъпо това, че клавишите не са надписани, но от друга страна много ме изкефи, че Shift-a се натиска с крак.