Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Внук попитал дядо си: - Дядо, къде е фенерчето? - Защо ти е фенерче? - Отивам на среща. Дядото казал: - На времето ходехме на срещи без фенерчета. - Ами, виж (сочи с пръст към баба си), че си я намерил в тъмното.
Семейни 3,052 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Калко адвокати са нужни, за да се завие една електрическа крушка? - Зависи… колко можеш да си позволиш. В края на учебната година Иванчо се връща доволен вкъщи и вика на баща си: - Имаш късмет, тате! - Защо? - Ами другите родители ще купуват на децата си нови учебници, а аз ще карам и другата година със старите! Дева Мария разглежда бележника на Исус: - Математика - 2! Да разделиш 5 хляба не можеш! Химия - 2! Въпреки забраната за алкохол в училището, си превърнал водата във вино! Физкултура - 2! Вместо да плуваш, като всички ученици, си ходил по водата. След малко добавила: - Е, сине, с такива оценки можеш да сложиш кръст на твоята великденска ваканция! Когато пиеш трябва да си знаеш мярката. Иначе може да изпиеш по-малко. Трима приятели загиват при катастрофа. Естествено попадат на интервю със Свети Петър. Той ги огледал, видял, че са тъжни и решил да ги поободри: - Ей, момчета, я си представете вашето погребение, лежите си в гроба, такива едни нагласени, тържествени, около вас цялото семейство, приятелите. Какво бихте искали да кажат те за вас? Първият: - Ами, добре би било, да кажат - "Той беше добър човек, прекрасен родител, добър доктор, спаси много хора и остави следа в медицината." Вторият: - Аз пък бих искал, да кажат - "Той беше великолепен учител, остави трайна следа в душите на подрастващото поколение. Добър мъж, баща и приятел..." Третият: - Аз пък бих искал всички в един глас да се развикат: "Гледaй, гледай, той мърда!!!"