Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В неделното утро и на двамата не им се става от леглото. - Мила, искаш ли кафе? - Да, скъпи. - Донеси тогава и на мен една чашка.
Семейни 2,881 прегледа
Следващ →

Още вицове

На преглед при лекаря. - Пиете ли? - Не. - Пушите ли? - Не. - По жени ходите ли? - Не. - Че как разпускате тогава? - За какво да разпускам? Аз и не се напрягам… - Приятелю, защо си толкова тъжен? - Изгоря ми къщата, на колата падна дърво, жената ме напусна, имам ипотека да плащам още 20 години.... - Аааа..., а защо си тъжен? Крикор и Гарабед се прибират късно вечерта след купон, и в тъмното виждат насреща им по улицата да се задават двама съмнителни субекти. Гарабед казва: - Крикоре, дай да минем на другия тротоар, че тия типове са двама, а ние с тебе сме сами... Една блондинка си продава колата. Брюнетка я пита: - Още ли не си си продала колата? - Не питат ме за среща ,но нищо за колата! - На колко км е колата? - На 250 000 км. - Естествено , че няма да можещ да я продадеш! - имам един приятел който може да ти я направи на 80 000! След месец брюнетката я вижда да кара същата кола и я пита: - Защо караш съшата кола? - Тя е само на 80 000 да не съм луда да я продавам! Жените са като жабите... имат голяма уста и се страхуват от щъркела!