Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Обичайте внуците си! Те ще отмъстят на децата ви.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Режисьор обяснява на млада начинаеща актриса сцена: - Седите си в стаята. Прониква бандит, връзва ви и ви насилва. Разбрахте ли? - Да. Но кажете, бандитът хубав ли ще е? - Разбира се. - Тогава защо му е да ме завръзва?
Професионални
03.10.2017
3,019 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Как изглежда новият модел клавиатура на Microsoft? — Има само три бутона – Ctrl, Alt & Del…
Човек отива на преглед, влиза при доктора и казва: - Докторе, имам амнезия! - Какво имаш? - Какво имам?!!
Пътували във влак мъж и старица. През около час старицата изваждала една тубичка и се навеждала да пие. Минало се доста време и мъжат ожаднял, но го било срам да си поиска. Изчакал да влезе влака е тунел и бързо грабнал тубата и я изпил. Минали тунела и мъжът попитал: - Извинете, не се стърпях и ви изпих тубичката, но имаше много странен вкус! Какво имаше въре? - Ами туберколозна съм чедо, та си поплювам!!!!
Между две приятелки: - То бива, бива вярност, ама чак пък толкоз... - За кого говориш? - Ами Ана смени вече трима съпрузи, а е все с един и същ любовник!
Погребение във Венеция (град целия във вода). Жена в погребалното бюро: - Можете ли да ми някакъв вид погребение за мъжът ми? - Ами погребение С-класа: ковчег от бял бор, златни дръжки, оркестър на голяма гондола, на опечалените голяма гондола 500 евро. - Не, не. Много е скъпо, друго? - Погребение 2-ра класа: ковчег от черен бор, сребърни дръжки, орекестър свири на малка гондола, на опечалените малка гондола - 450 евро. - Не пак е скъпо. Ако може за около 50 евро. - Добре. 54-та класа: чамов ковчег с ръждясали дръжки без оркестър, НА ОПЕЧАЛЕНИТЕ СЕ РАЗДАВАТ ПЛАВНИЦИ