Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Доктор пита пациент: - А със съня как сте? Пациента: - Зле, докторе. Вечер си лягам рано, сутрин ставам късно, а слеобед с часове се въртя и не мога заспя!
Професионални 4,104 прегледа
Следващ →

Още вицове

Блъскат се на светофар "Запорожец" и "Мерцедес 600". От "Мерцедеса" излизат четири говеда, а от "Запорожката" стар дядо. Мутрите му казват: - Дядка, ако утре по това време не ни донесеш 10 000 $, то с теб е свършено. Срещат се на следващия ден. - Дядка, донесе ли парите? - Синко, от къде да ги взема толкова пари? - Добре, направихме хубава сделка, за това ти опрощаваме 2000. Утре ще ни донесеш осем хилки. И си тръгнали. На следващия ден. - Къде са парите? Дядото жално обяснява колко е беден. - Добре, днес шефът е рожденик, утре да донесеш 5 000 и си свободен. На следващия ден. - Е, старчок, донесе ли кинтите? - Нямам толкова пари, много съм беден. Старшата мутра озверява: - Край, до тука беше. Пешо, застреляй го!... Дядото плаче: - Знаех си аз - днес тъщата има рожден ден. Продадох апартамента си на двама човека. И парите двойно повече, и пенсия за инвалидност! Питат поручик Ржевски: - Защо застреляхте младия хусар Черкезов и Наташа Ростова? - Защото се подиграха с мен! - Е как така? - Ами седя си във всекидневната и си пия чай и влиза Черкезов и ме пита "Искате ли вафла към чая?" и аз казах "Да", и той си завря х#я си в устата ми, и го застрелях! - А Наташа защо? - Е продържавам да си пия чая и влиза Наташа и пита "Искате ли кифличка към чая?", е аз какво сега, да чакам да ми нахлузи п#####а си на главата ми ли? Един шофъор на такси седял в колата си и изведнъж се приближили двама младежи и казали: - Извинете, ние сме от една младежка организация. Терористи заловиха един политик и заплашиха че ако не бъде откупен за 1 млн. долара ще го залеят с бензин и ще го запалят жив. Ще дадете ли пари за да помогнете? - Ама разбира се, нали е държавник... А колко сте събрали засега? - Ами около 20-30 литра... В една гора стоят и си приказват Прасчо и Мечо пух. - Аве Мечо, откаде да си взема малко мед да ям, че съм много гладен. От два дена нищо не съм ял! - Прасчо, слушай сега понеже си ми приятел ще ти кажа. Накрая на гората има едно дърво на което има кошер и ше можеш да ядеш. - Ами ко да прая с пчелите като излязат. Къде ще се скрия? - питал Прасчо. - Риташ кошера и тръгваш да бягаш, зад хълма има едно езеро, влизаш вътре, пчелите ще стоят малко и ще си тръгнат. След това ще излезеш. Благодарил му Прасчо и тръгнал. Стигнал дървото, ритнал кошера и Пчелите излязли и почнали да го гонят. Бягал Прасчо минал хълма, обаче езеро няма. Продължава да бяга - езеро пак няма. Накрая го стигнали пчелите и му ебали мамата. След два часа, едвам вървейки, той се върнал при дървото с меда. Пред дървото стоял Мечо пух, който се излегнал, а до него стоял празен кошера с меда. Прасчо през сълзи го пита: - Мечо Пухм защо ме излъга, нали бяхме приятели? - Млакни ве свиня, не виждаш ли, че ми е тежко?