Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Деца, - обръща се учителката към класа, - довечера ще има пълно лунно затъмнение. Това е много рядко явление, и се надявам, че ще го гледате. Запомнете, започва в девет и половина. - По коя програма?
Ученически 3,501 прегледа
Следващ →

Още вицове

В зоопарка: - Тате, тате, виж каква страшна маймуна седи там! - Браво, сине! Добре, че ми напомни. Мама помоли да не закъсняваме за обяд. - Твоят баща е много лош! Заради него татко наби снощи мама. - Какво толкова е направил баща ми? - Ами целунал мама в градската градина и татко видял. Борец лови риба. Приятелят му го пита: - Мога ли да мина с джипа от тук? - Нема никакви проблеми! Карай брато! Но джипа потъва и мутрата едва се спасява и крещи ядосан: - Защо ме излъга бе идиот! - Не съм Брато. Преди малко мина едно пате цялото се показваше над водата. - Докторе, не мога да отслабна! - Защо? - Ами дояждам на всички - на мъжа, на дъщерята... - Вземете си прасе да гледате. - Да бе, и на него да дояждам...! Вървял си заека в гората и на една поляна видял бутилка с водка. Казал си :А пиячка! Пил от водката и заспал. Вървяла си лисицата в гората и гледа на една полянка една бутилка водка и един заек и си вика : А пиячка и нещо за мезе! Пила от водката и заспала. Вървял си вълка през гората гледа водката, заека и лисицата и си вика: А пиячка, мезе и нещо за до ебаване! Пил от водката и заспал. Вървяла си мечката през гората и видяла на поляната една водка, еидн заек, една лисица и един вълк налягали и си вика: А пиене, мезе, нещо за до ебаване и нещо за до набиване! Пила от водката, паднала и заспала. Събудил се заека след малко погледнал до него и видял водката, лисицата, вълка и мечката налягали и казал: Ей кат са напия не знам ко прая! ! !