Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В падащ самолет атеисти няма...
Бисери 3,931 прегледа
Следващ →

Още вицове

Той е като стенен часовник, в главата му все тик-така, а махалото долу маха ли, маха... Пети юли. Ден без...сещаш се кой :-) За голяма част от медиите е ден без лизане... Отива един при лекар: -Докторе трябва да ме кастрирате! Доктора: -Но как така, какво ви е, как ще ви кастрирам току-така! -Проблем голям! Трябва да ме кастрирате... плащам си искам да ме кастрирате, не търпи отлагане. Доктора склонил. След операцията Пациента се буди и пита. -Е как мина, успешна ли е операцията? -Да успешна е вече сте кастриран. -Еееее най-сетне, кастриран съм, вече мога да се оженя за онази еврейка! Доктора: -А, евреите просто се обрязват. -Обрязват де, обрязват. Аз нали това казах? !? ? ! Разговор между приятели: - Знаеш ли, че е полезно да се ходи бос? - Наистина е така. Винаги ме боли глава, като се събудя с обувки! Седят трима приятели на чашка и разговарят. Единият разправя: - Вървя си аз през гората и гледам глиган - бум в него - но защо ми е целия глиган, отрязах му единия крак и го прехвърлих на рамото. Вървя си нататък. Гледам лос - бум в него - но защо ми е целия, отразах му единия крак и го прехвърлих на другото рамо ... В този момент звъни телефона и разказващият отива да го вдигне. След малко се връща и пита: - До къде бях стигнал? - Единия крак на едното рамо другия на другото... - Даааааа... И ПОСЛЕ КАК Я ЧУКАХ... НЕ МОЖЕШЕ ДА ХОДИ СЛЕД ТОВА!