Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Блок в студентския град. - Скъпи, хайде да купим щори. Като се събличам, колегите от другия блок, може да ме видят! - Няма страшно, като те видят, сами ще си купят!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
В падащ самолет атеисти няма...
Бисери
03.10.2017
3,931 прегледа
Следващ →
Още вицове
Той е като стенен часовник, в главата му все тик-така, а махалото долу маха ли, маха...
Пети юли. Ден без...сещаш се кой :-) За голяма част от медиите е ден без лизане...
Отива един при лекар: -Докторе трябва да ме кастрирате! Доктора: -Но как така, какво ви е, как ще ви кастрирам току-така! -Проблем голям! Трябва да ме кастрирате... плащам си искам да ме кастрирате, не търпи отлагане. Доктора склонил. След операцията Пациента се буди и пита. -Е как мина, успешна ли е операцията? -Да успешна е вече сте кастриран. -Еееее най-сетне, кастриран съм, вече мога да се оженя за онази еврейка! Доктора: -А, евреите просто се обрязват. -Обрязват де, обрязват. Аз нали това казах? !? ? !
Разговор между приятели: - Знаеш ли, че е полезно да се ходи бос? - Наистина е така. Винаги ме боли глава, като се събудя с обувки!
Седят трима приятели на чашка и разговарят. Единият разправя: - Вървя си аз през гората и гледам глиган - бум в него - но защо ми е целия глиган, отрязах му единия крак и го прехвърлих на рамото. Вървя си нататък. Гледам лос - бум в него - но защо ми е целия, отразах му единия крак и го прехвърлих на другото рамо ... В този момент звъни телефона и разказващият отива да го вдигне. След малко се връща и пита: - До къде бях стигнал? - Единия крак на едното рамо другия на другото... - Даааааа... И ПОСЛЕ КАК Я ЧУКАХ... НЕ МОЖЕШЕ ДА ХОДИ СЛЕД ТОВА!