Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Манго и Айше правят любов, но Айше била невероятно пасивна - нито мърдала нито шавала. По едно време Манго спрял да се труди над нея и казал: - Айде ма Айше, мръдни поне малко де! Айшето отговорила: - Що бе Манго, преча ли ти?!
Семейни 2,658 прегледа
Следващ →

Още вицове

На гости на семейството идва свещеникът. Всички го поздравяват, само малкият син стои настрана. Баща му се кара: — Ела, кажи „добър ден“, простак такъв! Детето се приближава към свещеника и казва: — Добър ден, простак такъв! Tрима хирурзи говорят за предпочитаните си пациенти, първият казал: - Аз най-много обичам библиотекарите. При тях всичко е подредено по азбучен ред и по височина. Вторият допълнил: - Аз най-много обичам счетоводителите. При тях всичко е подредено по групи, прономеровано е, а и да объркаш нещо, те ще те разберат. Tретият споделил: - А аз най-много обичам адвокатите - те сърце нямат, гръбнак нямат, а и да объркаш нещо, няма кой да съжалява за тях. Баща гледа сина си да се кипри пред огледалото и пита невярващо: — Сине, ти обратен ли си бе?! — Не, тате – принцеса! Първа брачна нощ. Младоженецът подготвя морално булката: - Сега ще си легнем ще правим любов. Първо малко ще те заболи, но после ще ти хареса. Започват здрав секс, и по някое време булката пита: - А кога ще ме заболи? - Ей сега, мръсницо! Само да свърша и ще те почна със шамари! Бащата на Иванчо казал: - Сине имаш си братче. - Ами да кажем на мама...