Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Деветдесетгодишен мъж седи на пейка в парка и плаче. Един младеж го пита какво има. - Влюбен съм в двайсетгодишно момиче - изпъшква старецът. - Тя е хубава, мила, внимателна, готви страхотно и правим фантастичен секс по три пъти на ден. - Тогава защо плачете? - Забравих къде живеем!
Семейни 4,368 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо хората ядат лук и чесън преди да пътуват с влак? - За да не им миришат чорапите! В кафенето. - Да му цапнем по биричка? - Бира?! В работно време?! - Ей, прав си! Марче, я дай два джина с тоник! - Напускам те! Писна ми от твоите шеги за наднорменото ми тегло! — Стой! Не си отивай! Помисли за детето ни! — За какво дете? — Ама ти не си ли бременна?! Вървял си един човек по улицата и по едно време гледа някакъв с тиган на главата върви срещу него. Приближил се той и попитал : - А ве за к’во ти е тоя тиган на главата? Другия го погледнал надменно, посочил с пръст тигана и казал - Tefal ти мислиш за всичко. Възрастна двойка лежи в леглото. Съпругът заспива, но жена му е в романтично настроение и иска да си приказват. - Когато ме сваляше, ти ме държеше за ръка. Мъжът й уморено се пресяга и стиска дланта й за миг, после пак се опитва да заспи. След малко тя казва: - После ме целуваше. Леко раздразнен, съпругът я целува по бузата и отново се унася. След трийсет секунди жената казва: - После ме хапеше по шията. Той ядосано отмята завивката и става от леглото. - Къде отиваш? - пита го тя. - Да си взема зъбите!