Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
С каква цел, кога и къде сте се родили? Следовател
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
Двама ама много пияни се срещат и единия пита: - Абе извинявайте искам да ви попитам сега ден ли е или нощ? - О-о-о, въобще не знам аз не съм от тука.
Пиянски
03.10.2017
2,050 прегледа
Следващ →
Още вицове
Семейството на Марийка отишли на гости у Иванчо. Яли пили и станала късно, затова решили да пренощуват там. - Марийке, трябва да спиш в стаята на Иванчо и понеже има само едно легло, през ноща той каквото и да ти казва, ти му отговаряй, Не бива Иванчо - посъветвал я баща и. Легнали си и за по-сигурно бащата на Марийка сложил една дъска по средата на леглото. През ноща, Ивначо към Марийка: - Марийке, бива ли двама млади да спят разделени отедна дъска? - Не бива Иванчо - отвърнала тя, с отговора подсказан от баща и. Хоп Иван хвърлил дъската. - А бива ли двама млади да са в едно легло и да спят с дрехите? - Не бива Иванчо. Взели и се съблекли. - А бива ли Марийке, двама млади да спят в едно легло чисто голи и да не се наебат? - Не бива Иванчо. Разтворила нашта бедрата и Иванчо го топнал. На сутринта бащата бърза да разбере какво станало с дъщеря му Марийка: - Какво стана дъще, Иванчо закача ли те? - Ох Татеее, с твоето не бива, Иванчо цяла нощ ми го набива...
След като отчетоха топломерите, за да влезе в сила новата по-висока цена на парното, и след като дойдоха фактурите...правителството отмени поскъпването... ------- Отделът, който прави сметките на Топлофикация е пред топлинен удар... ------- Топлинните счетоводители също са доволни - едно допълнително отчитане, което ще им бъде платено ( да се обзаложим ли;-) -------- Правителството отмениха поскъпването, което беше предложено и прието от неизвестен извършител...
Не сме толкова богати, че да плащаме данъци!!!
Из ученическо съчинение: - Брат ми Петър е малък, но голям нахал.
Две блондита си говорят на летището и едната казва: - Абе виж го тоя самолет колко е голям... как така успява да литне? А другата отговаря: - Абе ти тъпа ли си? Я виж като е на небето колко е малък!