Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама ама много пияни се срещат и единия пита: - Абе извинявайте искам да ви попитам сега ден ли е или нощ? - О-о-о, въобще не знам аз не съм от тука.
Пиянски 2,050 прегледа
Следващ →

Още вицове

Семейството на Марийка отишли на гости у Иванчо. Яли пили и станала късно, затова решили да пренощуват там. - Марийке, трябва да спиш в стаята на Иванчо и понеже има само едно легло, през ноща той каквото и да ти казва, ти му отговаряй, Не бива Иванчо - посъветвал я баща и. Легнали си и за по-сигурно бащата на Марийка сложил една дъска по средата на леглото. През ноща, Ивначо към Марийка: - Марийке, бива ли двама млади да спят разделени отедна дъска? - Не бива Иванчо - отвърнала тя, с отговора подсказан от баща и. Хоп Иван хвърлил дъската. - А бива ли двама млади да са в едно легло и да спят с дрехите? - Не бива Иванчо. Взели и се съблекли. - А бива ли Марийке, двама млади да спят в едно легло чисто голи и да не се наебат? - Не бива Иванчо. Разтворила нашта бедрата и Иванчо го топнал. На сутринта бащата бърза да разбере какво станало с дъщеря му Марийка: - Какво стана дъще, Иванчо закача ли те? - Ох Татеее, с твоето не бива, Иванчо цяла нощ ми го набива... След като отчетоха топломерите, за да влезе в сила новата по-висока цена на парното, и след като дойдоха фактурите...правителството отмени поскъпването... ------- Отделът, който прави сметките на Топлофикация е пред топлинен удар... ------- Топлинните счетоводители също са доволни - едно допълнително отчитане, което ще им бъде платено ( да се обзаложим ли;-) -------- Правителството отмениха поскъпването, което беше предложено и прието от неизвестен извършител... Не сме толкова богати, че да плащаме данъци!!! Из ученическо съчинение: - Брат ми Петър е малък, но голям нахал. Две блондита си говорят на летището и едната казва: - Абе виж го тоя самолет колко е голям... как така успява да литне? А другата отговаря: - Абе ти тъпа ли си? Я виж като е на небето колко е малък!