Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Имаме много коварен началник! Уволнява служителите, когато са най-беззащитни - по време на следобедната дрямка...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Покрай наближаващите празници вече освен трафика по пътищата, ще се съобщава и трафика по моловете. Събота вечер - задръстване в подземния паркинг, чака се до 30 минути...
Разни
03.10.2017
1,822 прегледа
Следващ →
Още вицове
Международна компания пие кафе в изискано кафене. Американецът моли жена си: - Би ли ми подала захарта, захарче? Малко по-късно, французинът: - Малко мед, медунчо! След минутка иде ред на българина: - Подай ми млякото... (кратък размисъл)... краво такава!
Африканските спортисти никога няма да отстъпят палмата на първенството.
Имало двама полицаи колеги. Единият се казвал Гого, а другия Пешо. Веднъж Пешо помолил Гого да му помогне да пренесат някакъв товар. Започнали да се качват по етажите на блока, останало им да изкачат само един етаж и седнали да си починат. Изведнъж Пешо казал на Гого: - Абе, имам една лоша и една добра новина. Добрата е, че остава още един етаж, обаче лошата е, че сме сбъркали входа.
Разговор в кафенето на театъра: - От мен зависи в каква светлина ще се представи всяка една пиеса в този театър. - Вие какво, да не сте директора? - Не, аз съм осветителя.
Секретарка влезнала в кабинета на шефа си и казала: - От сега нататък ще трябва да ми пращаш по 3 хиляди лева на месец! Ръководителят със сарказъм: - Кой ти каза това, скъпа? - Моят гинеколог и адвокатът го потвърди!