Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Фенове на Арсенал, Челси и Юнайтед седели на една скала. Фенът на Арсенал отишъл до ръба и казал: - Правя го за Арсенал! - и скочил от скалата. Тогава фена на Юнайтед пристъпил напред и казал: - Правя го за Юнайтед! - и бутнал фена на Челси от скалата.
Спортни 3,828 прегледа
Следващ →

Още вицове

Негово Величество се оказа Нищожество... Как звучи азбуката за сина на админа? alt, backspace, ctrl, delete, enter, format, game, help, index, java, key, link, modem, network, open, print, query, reboot, settings, taskbar, user, vpn, www, xml, yahoo, zero Евреин носи в Израел портрет на Ленин. - Това какво е? - питат го на руската митница. - Не "какво", а "кой"! Това е другарят Владимир Илич Ленин! На израелската митница го питат: - Това кой е? - Не "кой", а "какво"! Това е рамка от злато! - Днес жена ми има рожден ден, а аз не знам какво да й подаря. - Прибери се трезвен. - Чак пък! Не е кръгла годишнина... Бавен, чувствен танц. Тя, притисната страстно в партньора си, пита: - Много се вълнувам! Не мислите ли, че деколтето ми е доста дълбоко? Той, заглеждайки се внимателно в деколтето: - Е, не бих казал, че е дълбоко! А вие, какво, косми по гърдите ли имате? Тя: - Но, какво говорите! Разбира се, че нямам! Той: - Тогава, даааа, извинете ме, но май наистина е малко дълбочко това деколте…