Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
България отказва да си плати дълга към Америка, докато колорадския бръмбар яде нашите картофи!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Борци
Две мутри си приказват. Едната подава една цигара на другата и я пита: - Цигара? - Да, знам.
Борци
03.10.2017
3,471 прегледа
Следващ →
Още вицове
Бащата на Иванчо го пита: - Какво правихте днес по математика? - Търсихме корен квадратен. - Стига бе! Когато аз бях в училище, също търсихме корен квадаратен! Все още никой ли не го е намерил...
Посред нощ от мъжкото отделение се звъни на дежурната сестра: - Сестра, страдам от безсъние! Случайно да знаете някой от женското отделение, който също да не може да заспи?
Старшината пита пред строя: — Кой може да поправи радиостанцията на бронетранспортьора? Очилат младеж се обажда: — Г-н Старшина, станцията на радиолампи ли е или на транзистори? Старшината — За особено глупавите повтарям – на бронетранспортьора!
"Oh, mother, please cut me out" Превод на народната песен "Скрой ми, мамо"
Един маж отишъл на лекар и казал: - Докторе имам проблем. Доктора казал: - Ами кажи, да видим дали мога да го разреша. - Вчера дойде комшийката у нас и се заприказвахме, приказвахме, приказвахме и се наебахме. Доктора казал: - Ми няма лошо, кво толкова - изневерил си един пат на жена си - няма нищо! - Да, ама на другия ден дойде и балдъзата и с нея се заприказвахме, приказвахме, че зехме и се наебахме. - Ми няма проблем какво толкова ся? - То хубаво, ама на по-другия ден дойде у нас комшията, зехме да говорим, приказвахме, приказвахме и зехме, че се наебахме. Доктора казал: - Айде тръгвай, тръгвай, че май много се заприказвахме с тебе.