Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Преди малко дойде дъщеря ми и ми каза: - Тате, искам веднага да ви напусна. Дай ми стаята под наем. Занеси всичките ми дрехи в Червения Кръст. Продай ми телевизора, уредбата и лаптопа. Откажи се от мен и никога повече не разговаряй с мен. Изключи ме от завещанието ти. Всъщност не го каза точно така. Тя каза само: "Тате, запознай с новия ми приятел. Мохамед се казва."
Черен хумор 1,806 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Ало, съседе? Извинявай за късното обаждане. Нещо жена ми дълго я няма. Да е минавала към теб случайно? - Чакай, сега ще питам. Кети, ти случайно ли дойде при мен или целенасочено? Една специалистка отива на преглед при гинеколог след дълъг, тежък работен ден, без да се подмие. Качила се на магарето, разкрачила краката. На доктора чак му залютяло на очите от вонята. Нашата пита стеснително: - Докторе, пръцка ми се. Може ли да пръцна? - Пърди, пърди да глътна малко свеж въздух... Застанали блондинка, брюнетка и червенокоса пред огледалото на истината, което ако кажеш лъжа те поглъща. Червенокосата казала: - Мисля че съм отслабнала! - И огледалото я глътнало. Брюнетката казала: - Мисля че съм се разхубавила! - И огледалото я глътнало. Блондинката казала: - Аз мисля... - И огледалото я глътнало Пътува българския национален отбор по футбол със самолет. Бербатов както спял се развикал: КУПАТА Е В МЕНЕ, КУПАТА Е В МЕНЕ!!! Станал Гацо Бацо шибнал му 2 шамара и му рекъл: К`ва купа бе играем на всичко коз!!! "Левски" играят с "ЦСКА" и съдията показава червени картони на всички от "Левски" още през първото полувреме, само Гонзо виси с жълт картон. За нещастие на чорбата обаче Гонзо бил в добра форма и... Прибрал се той в съблекалнята на полувремето и започнал да разправя на съотборниците: - Мачът върви добре, прилагам им плътна преса по целия терен и най-накрая ги натиках в тяхното наказателно поле! То бетон, бетон, ама най-накрая им вкарах гол! И сега водим с 1:0! Останалите футболисти решили, че мачът е решен и отишли не ресторант да празнуват победата. Свършил мачът и Гонзо отишъл в ресторанта при другите. - Как свърши мачът? -попитали го другите. - 2:1 за нас ама мачът беше на косъм!!! - Как така бе, нали ги утрепа от бой?! - Абе аз ги утрепах, ама 15 минути преди края на мача при 2:0 за нас съдията ме изгони за втори жълт картон...