Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Отишъл столичен активист при Дядо Господ и го пита жално: - Господи, защо тази пуста България все пловдивчани я управляват? - Лошо няма бе, майна - бил краткия и лаконичен отговор.
Политически 3,274 прегледа
Следващ →

Още вицове

Надпис на горното легло в спалното в казармата: "И ти не спиш, и тя не спи, и тръпнейки в наслада, тя с друг те позори, а ти си тук и бичиш си наряда" - Какво е светлинна година? - Сметката за тока за дванайсет месеца.Изпратил: Светлин Теодосиев Радоев По време на парламентарното гласуване председателстващият помолил помощника да извика депутатие от бюфета, защото нямало кворум. - А какво да им кажа, за какво ще се гласува? - попитал помощникът - Как за какво?! - учудил се председателстващият. - Разбира се, че "За". НДСВ заявява, че засега няма причина Царя да се е предлагал на някоя друга партия. След изборите ще се коалира, с който и да спечели, стига да не му пипат горите.... номинация за виц на деня: ББ отговори на въпросите от "Шоуто на Слави"... втора номинация: "Независимите" медии задават същите въпроси на ББ по време на откриване на важен светофар в Долно Камарци... --- ББ отказва да отговоря на тази въпроси, били на Слави и вече не може да отговоря на тях... И добави категорично: "Впрочем къде бяха сценаристите на Слави, когато тройната коалиция опоскваше България..."