Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Баба Меца имала баничарница. Влиза веднъж заека и пита: - Бабо Мецо имаш ли 200 банички? - Нямам Зайо! - отговорила Меца. На следващия ден заека пак идва и пита: - Бабо Мецо имаш ли 200 банички? Меца пак отговорила че няма. Това продължило цяла седмица и на мечката и писнало. Решила да умеси 200 банички, та да миряса заека. Влиза Зайо на другия ден и веднага пита: - Бабо Мецо имаш ли 200 банички? - Имам, Зайо! - тържествено отговаря мечката. - Иха, и кво ще ги правиш толкова много?
Разни 2,390 прегледа
Следващ →

Още вицове

Едно момиченце си ходи по улицата и реве... Един мъж го среща и го пита: - Момиченце, защо ревеш? - Ми днес родителите ми умряха в катастрофа, брат ми се удави, къщата ни изгоря... Ебати гадния ден, как да не рева? - отговаря то. Мъжът си разкопчава панталона и му казва: - Да наистина ти е гаден ден... Питат директорката на 8-мо СОУ след пожара: - Вярно ли е, че имате проблеми с пушенето в училището? - Не, не е вярно, - отговаря директорката, криейки бутилка с уиски зад гърба си. (Моля, да гласуват само ученици от 8-мо СОУ, те знаят вица:-) Търсете скрития смисъл в произношението: The tea gonna chew come. Do high 2 pac! Един разказва на приятел: - Връщам се вчера от командировка, а жената със съседа. И двамата едни такива румени, очите им шарят. "Не, - мисля си аз, - тук нещо не е наред!". Тичам в кухнята и наистина! Няма ми я ракията от Генко в хладилника! Хирург започва тост на някакъв банкет: — Ние, докторите, имаме доста врагове на този свят… Някой се обажда: — А на онзи свят още повече!