Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Две блондинки си бъбрят на маса: Тоя новият ми ебач, като дойде в къщи с букет и веднага вдигам краката! Що ма муци, нямаш ли си ваза в къщи? ?
Блондинки 2,031 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Къде са се срещнали днес част от бившите министри от кабинета на Костов? - В Столичната следствена служба. Някакви наркомани пътували с кола, всичките много надрусани. Стигат до един светофар, стоят и гледат светлините - червено, жълто, зелено; червено, жълто, зелено; червено, жълто, зелено... Стоят така половин час, един, два... Най-накрая един бута шофьора: - Айде бе, няма ли да минаваме? - Не мога да се включа бе, много бързо ги сменят! В село Иваново се очаквало да кацне НЛО. Кметът събрал всички и казал: - Ако видите нещо дребно, зачервено, да издава странни звуци с ококорени очи, това са те! Извънземните! Вие говорете спокойно, представете се кои сте и кажете, че сте приятели. Бай Пешо запомнил указанията и отишъл да оре. По едно време гледа: нещо има в храстите. Отива и гледа дребно човече, със зачервено лице, издава странни звуци. Бай Пешо се шашнал, но запазил спокойствие: - Здравей! Аз - приятел! Аз - Бай Пешо. Аз орем! Човечето удудено го погледнало и казало: - Здравей! Аз - също приятел! Аз - Бай Иван. Аз серем! Мичмана по време на мача Лацио-Интер И сега топката е притежание на небесно-белите от "Лацио" Ахх февруари!!Въздуха е замърсен с празни обещания за любов и лек бриз на бъчва.....