Бъзрастна баба отива при личния си лекар:
- Докторе, не ми се живее повече! Кажете ми къде се намира сърцето, за да знам, че смъртта ми е сигурна.
- Сърцето е два пръста под лявото зърно.
- Благодаря Ви много!
На следващия ден бабичката постъпила в реанимация с простреляно коляно.
Пенсионери отиват към публичния дом. Единият:
- Какво ще правим, ако не ни пуснат?
Другият:
- Аз повече се притеснявам какво ще правим, ако ни пуснат!!!