Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Какви са тези отсъствия? От утре ще идвам с термометър на училище! Учителски
Бисери 3,453 прегледа
Следващ →

Още вицове

Излиза един от стаята на тъща си с котенце в ръцете. Затваря вратата и силно казва: - Как може да се изпикаеш върху мама? А после шепнешком добавя: - Дай да ти стисна лапата!... Синът на спортист се прибира у дома след последния учебен ден. Баща му го пита: - Е, как е? - Отлично! Продължиха ми договора за пети клас с още една година. Сутрин настроението ми винаги е хубаво. Просто е чудесно. Докато не звънне алармата за ставане. Семейство на плаж. Родителите се пекат на слънце, а тъпото им синче си рови пясък. По едно време дебилчето пита баща си: - Тате, тате, къде е морето? - Ей онова там - и посочил. - Къде? - Абе, ей онова, синичкото, с лодките в него. - Къде? - пак пита дебилчето. Бащата вкарал сина си до колене във водата. - Ето, това е морето ! - Къде??? - недоумяващо попитало дебилчето. Бащата вече наистина се ядосал, хванал за врата сина си и потопил главата му във водата. - ЕТО ТОВА Е ВОДАТА, СИНЪТ МИ!!! След дълго плюене и давене дебилчето успяло да каже: - Но къде?! Един митничар отишъл при свети Петър. Отворил той една голяма книга и казал: - Ау, ти си много почтен човек, дал си много дарения за домове за сираци, ти си за рая! Но като отворил на другата страница, какво да види - рушвети без граници! Тогава казал: - Ама ти много си крал, ти си разорил толкова много хора! Къде да те сложа сега? Митничарят веднага извикал: - На бариерата, на бариерата!