Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Семейство пътува с влак. Малкото момченце гледа през прозореца. - Мамо, мамо - виж конче! - Мамо, мамо - виж стадо овчици! - Мамо, мамо - виж горичка! - Тате, тате - виж блондинка...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
- Какви са тези отсъствия? От утре ще идвам с термометър на училище! Учителски
Бисери
03.10.2017
3,453 прегледа
Следващ →
Още вицове
Излиза един от стаята на тъща си с котенце в ръцете. Затваря вратата и силно казва: - Как може да се изпикаеш върху мама? А после шепнешком добавя: - Дай да ти стисна лапата!...
Синът на спортист се прибира у дома след последния учебен ден. Баща му го пита: - Е, как е? - Отлично! Продължиха ми договора за пети клас с още една година.
Сутрин настроението ми винаги е хубаво. Просто е чудесно. Докато не звънне алармата за ставане.
Семейство на плаж. Родителите се пекат на слънце, а тъпото им синче си рови пясък. По едно време дебилчето пита баща си: - Тате, тате, къде е морето? - Ей онова там - и посочил. - Къде? - Абе, ей онова, синичкото, с лодките в него. - Къде? - пак пита дебилчето. Бащата вкарал сина си до колене във водата. - Ето, това е морето ! - Къде??? - недоумяващо попитало дебилчето. Бащата вече наистина се ядосал, хванал за врата сина си и потопил главата му във водата. - ЕТО ТОВА Е ВОДАТА, СИНЪТ МИ!!! След дълго плюене и давене дебилчето успяло да каже: - Но къде?!
Един митничар отишъл при свети Петър. Отворил той една голяма книга и казал: - Ау, ти си много почтен човек, дал си много дарения за домове за сираци, ти си за рая! Но като отворил на другата страница, какво да види - рушвети без граници! Тогава казал: - Ама ти много си крал, ти си разорил толкова много хора! Къде да те сложа сега? Митничарят веднага извикал: - На бариерата, на бариерата!