Пътува си един мъж понеделник сутрин в автобуса към работата. Стои си, мрачен, и си мисли:
"Живота - кофти работа, жената - кучка, хората - само използвачи..."
Зад него стои неговия ангел с бележник и записва:
""Живота - кофти работа, жената - кучка, хората - само използвачи...Странно, отново същото. Но щом това си пожелава, трябва да се изпълнява".
Хомосексуалист влиза в магазин и казва на продавача:
- Една палка салам.
- Да ви я нарежа или я искате цяла?
- Да я нарежеш??!!! Абе моят задник, да ти прилича на касичка....