Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо с учителката си се връща след училище в къщи. - Вижте, - казва Иванчо - три жени ядат сладолед. Двете го ядат, а третата го облизва. Как мислите, коя от тях е омъжена? - Пфу! - възмущава се учителката. - Е, добре, нали си голям: сигурно третата. - А аз мисля, - отговаря Иванчо - че е тази, която има халка на ръката.
Ученически 3,577 прегледа
Следващ →

Още вицове

Учениците от 5 клас правели диктовка: - И така прочитам текста още един път. В Океания живеят различни животни. Впрочем има риби, които са безброй видове. Те живеят само във водата. Не могат да живеят на сушата. Учениците започнали да пишат. Изведнъж Валя вдигнала ръка: - Кажи Валя? - попитал учителя. - Господин Стойков как започваше изречението? - Е ти чак там ли си? - попитал Иванчо. Въпрос: Как можем да забавляваме без усилие блондинка в продължение на часове? Отговор: Написваме от двете страни на един лист: "Моля, обърнете от другата страна!". Един полицай постъпил на работа в транспортна полиция. В края на работното време началникът му го пита: - Е, ка мина деня? - Добре. - отвърнал новоназначения. Само дето тия жепейци (железничари) са много прости! - Защо? - попитал шефа. - Аз го питам: "Колко е часът?", а той ми отговаря "Пет и пет". Не каже направо десет... - Аз съм жена, а не миялна машина. - Аз съм мъж, а не банкомат! Каубой влиза в бар, на една от масите трима мъж и едно куче играят покер. - Ама и умно куче! - казва каубоя. Един от играчите: - Друг път умно, като има добри карти и маха с опашка.