Съдия пита следствен лекар:
- Докторе, сигурен ли сте, че направихте аутопсия на напълно мъртъв труп?
- Да, защото мозъкът му беше в буркан на масата ми!
- И сте сигурен, че не бе жив?
- Е, може да е бил жив и да е съдийствал някъде…
Вървели четирима пича. Единия на кокаин, втория на хероин, третия напушен, а на четвъртия напълно трезвен. Вървели си те по улицата и пред тях една стена. Първия казал:
- Хайде да я прескочим!
- Не, по-добре да минем под нея! - казал втория.
- Момчета, защо да се мъчим, тук ще купонясваме! - казал напушения.
Накрая трезвения не издържал:
- Абе, момчета, КАКВА СТЕНА!!!