Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Вървели четирима пича. Единия на кокаин, втория на хероин, третия напушен, а на четвъртия напълно трезвен. Вървели си те по улицата и пред тях една стена. Първия казал: - Хайде да я прескочим! - Не, по-добре да минем под нея! - казал втория. - Момчета, защо да се мъчим, тук ще купонясваме! - казал напушения. Накрая трезвения не издържал: - Абе, момчета, КАКВА СТЕНА!!!
Разни 1,645 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Скъпи, сега като порядъчен мъж, ти просто си длъжен за да се ожениш за мен!!! - Но между нас нищо не е имало!! - Да, но ти вече ме видя без грим!!! Животните в джунглата намерили сакровище.. Лъвът като цар на джунглата решил да направи събрание и да реши какво ще правят със сакровището..... Казва на животните да си изкажат менията.. Обаждат се лъвовете и казват: - Ще си купим месо.. От там слонът "А, че защо ни е тва месо" .. обаждат се лисиците и казват: - Ще си купим кокошки .. Слонат пак "А, че защо са ни тези кокошки" Обаждат се папагалите и казват: - Ще си купим ядки.. Слонът пак "А, че защо са ни тези ядки?! Животните се изнервили и попитали слона какво да купят? Той рекъл ще си купим... - Балони. Отишли взели балоните и слонът ги пуснал да летят.. Животните го попитали защо ги пусна?.. А, той казал" - А, че защо са ни тея балони?! Гаджето ме заряза заради пристрастяването ми към анаболи. Метнах и колата в едно езеро. Като фалира България Ер, единствената българска авиокомпания ще остане Трибестан. В лудницата приемат нов пациент. Посреща го главният лекар и го пита: -Как се казвате? -Петър Първи. -Добре, при нас има много царе. -Аз не съм цар, аз съм самолетоносач...