Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо не спасихте жена си, когато тя се давеше? - Аз така и не разбрах, че се давеше - тя си викаше както обикновено.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Лекари
След като вижда белезите по краката на пациент, лекарят шумно се възхищава: - Охо, ето и един истински спортист! Футболист ли сте или хокеист? - Не, професионален картоиграч съм.
Лекари
03.10.2017
3,758 прегледа
Следващ →
Още вицове
Син казва на майка си: — Повече няма да стъпя в училище!!! — Защо пък? — Не издържам повече! Иванчо мята по мен ракетки, Петьо ме удря с учебника по главата, а Гошко ме спъва по стълбите… Не, няма повече!!! — Но сине, успокой се, длъжен си, просто си длъжен! Първо ти си на четиредесет години, и второ ти си директора на училището.
Сатаната пише писмо до Всевишния:Господи, моля те, вземи си го този хакер, откакто е при мене, си мисли, че е в поредната версия на DOOM и ми изпотрепа половината дeмони!
Чука се на вратата: — Кой е? — Полиция! Отворете! — Защо? — Трябва да поговорим. — А вие колко човека сте? — Двама. — Ами говорете си…
Как ще познаете българката в чужбина? Единствената жена по улиците, която ходи почти без грим, но въпреки това изглежда ПРЕКРАСНО! А как да зарадвате българка в чужбина? Дайте й пари за козметика, след като й разкажете този виц ;)
В аптеките продават Gleitgelen или т.н. "овлажняващ гел". Вьпрос - защо този продукт е немско производство, а не френско, италианско или испанско? Отговор - Немците са "сухари", докато останалите - "езичници"