Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- На кои години са юбилеите на истинския програмист? - На 4, 8, 16, 32, 64, а ако му провърви, то и на 128.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
Жена влиза в кръчма: - Няма ли тук мъж който да ме накара да се почувствам истинска жена? Един от клиентите става съблича си ризата и я хвърля към жената и казва: -НА! Изпери я!!!
Пиянски
03.10.2017
1,508 прегледа
Следващ →
Още вицове
Онзи ден бях на плаж и казах на гаджето ми "Не трябва да ядеш преди плуване". Тя ме попита защо. "Защото си дебела"
Кубрат Пулев имал рожден ден и събитието отпразнувал в столичен клуб. На другия ден майка му му звъни, да го пита как са изкарали: Мама Пулева: - Как изкарахте снощи маме? Кобрата: - Ами, още с влизането в дискотеката, отивам аз при диджейчето и му викам: Слушай сега браточка, начи тоя път искам нещо по-така... по-културно разбираш’и! К’во ше кажеш да започнем с италианска естрада... твааа Тото Котунио, Адриано Челентано, нещо Ерос Рамацоти... Мама Пулева: - Браво маме, а Андреа Бочели? Кобричката: – Буче, буче.. накрая изпя две от нейните тъпотии, аз се напих и си тръгнахме.
Еротиката е изкуство, порнография - това е живота.
Понякога е по-добре човек да е по-прост и да не чете много много, щото се депресира. Ето, аз днес почетох малко за хомеопатията. Това е когато на пациента се дава суперразредено лекарство, като хомеопатите разчитат на едно нещо, което се нарима "памет на водата". тоест - боли ме глава и пия вода, в която някога е имало разтворен аналгин, но водата е толкова разредена, че няма и молекула аналгин. Памет на водата, разбираш ли. И аз се замислих, ако водата има памет, значи на планетата вече няма такова нещо като питейна вода. Всяка вода някога преди вече е била фекална. Наистина е по-добре понякога да си по-прост. Отивам да си оправя вкуса в устата с една бира.
- Тате, кажи ми а как залавят лудите? - С помощта на грим, красиви рокли и мили усмивки, синко.