Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Жена влиза в кръчма: - Няма ли тук мъж който да ме накара да се почувствам истинска жена? Един от клиентите става съблича си ризата и я хвърля към жената и казва: -НА! Изпери я!!!
Пиянски 1,508 прегледа
Следващ →

Още вицове

Онзи ден бях на плаж и казах на гаджето ми "Не трябва да ядеш преди плуване". Тя ме попита защо. "Защото си дебела" Кубрат Пулев имал рожден ден и събитието отпразнувал в столичен клуб. На другия ден майка му му звъни, да го пита как са изкарали: Мама Пулева: - Как изкарахте снощи маме? Кобрата: - Ами, още с влизането в дискотеката, отивам аз при диджейчето и му викам: Слушай сега браточка, начи тоя път искам нещо по-така... по-културно разбираш’и! К’во ше кажеш да започнем с италианска естрада... твааа Тото Котунио, Адриано Челентано, нещо Ерос Рамацоти... Мама Пулева: - Браво маме, а Андреа Бочели? Кобричката: – Буче, буче.. накрая изпя две от нейните тъпотии, аз се напих и си тръгнахме. Еротиката е изкуство, порнография - това е живота. Понякога е по-добре човек да е по-прост и да не чете много много, щото се депресира. Ето, аз днес почетох малко за хомеопатията. Това е когато на пациента се дава суперразредено лекарство, като хомеопатите разчитат на едно нещо, което се нарима "памет на водата". тоест - боли ме глава и пия вода, в която някога е имало разтворен аналгин, но водата е толкова разредена, че няма и молекула аналгин. Памет на водата, разбираш ли. И аз се замислих, ако водата има памет, значи на планетата вече няма такова нещо като питейна вода. Всяка вода някога преди вече е била фекална. Наистина е по-добре понякога да си по-прост. Отивам да си оправя вкуса в устата с една бира. - Тате, кажи ми а как залавят лудите? - С помощта на грим, красиви рокли и мили усмивки, синко.