Тече съдебно заседание. Съдията към обвиняемия:
- Обяснете, как така човек като вас, наскоро дипломирал се от престижен университ, така жестоко сте пребили пощальона?
- И Вие да бяхте на мое място щяхте да направите същото! Звъни ми тоз пощальон и ми казва, че има за мен препоръчано писмо, но да съм кихнел някой лев, и тогава щял да ми го даде.
- И?
- Кихнах му аз... а то призовка за казармата!
Тя:
- Знаеш ли, сега съм в едно такова романтично настроение...Бих се излегнала на дивана пред телевизора, ще си пусна "Титаник", ще ям сладолед и ще плача...
Той:
- Разбирам те! Ако ме накараш и аз да направя това, аз също бих плакал.